ALAS
1
123

Salon Dekorasyon Fikirleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 

Zamanımızın büyük bir bölümünüzü geçirdiğimiz alanlar olan salonlarımızdaki dekorasyon uygulamaları ruh halimizi doğrudan etkileyecektir. Salon dekorasyonunu bir bütün olarak değerlendirmek doğru bir yaklaşım olacaktır. parça parça uygulanacak fikirlerin bir araya geldiğinde bir bütün oluşturmasına dikkat edilerek yapılacak tasarımlar daha doğru ve etkili bir görünüme imza atmamıza yardımcı olacaktır.

türk Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Salonunuzu Baştan Aşağı Değiştirecek Fikirler

                Salon dekorasyon fikirleri konusunda oldukça farklı örnekler ve uygulamalara yer verdiğimiz yazımızda yaratıcı fikirler bulabilirsiniz. Bu fikirlere birkaç örnek verecek olursak;

dar Oturma Odası Dekorasyon Örnekleri

  • Son dönemlerde oldukça popüler bir uygulama olan salon zeminlerinin kullanılması farklı bir hava yaratması ve sıradanlıktan uzak olmasıyla göze çarpmaktadır. 3 boyutlu uygulamaların da yer adlığı salon zemini dekorasyonu için pek çok model ve desen seçeneği yer almaktadır. bu konuda malzeme seçimi de oldukça büyük bir öneme sahiptir. son dönemlerde oldukça popüler olan parkeler modern bir görünüm sağladığı gibi ısı yalıtımı, temizlik ve güvenlik gibi etkenlerle de avantaj sağlayacaktır.
  • Tavanların sade olması hem aydınlatma hem de estetik bakımından daha uygun olacaktır. kendi zevk ve desenlerinizi ortaya çıkaracağınız tavanlarda dekoratif uygulamalara yer vereceğiniz gibi aydınlatma seçenekleriyle de modern bir görünüm sağlayabilirsiniz.
  • Olmazsa olmaz aksesuarlar. Zaman zaman bu seçim oldukça zor olmakta ya da bütçe sıkıntısı nedeniyle aksesuarlara gereken önem verilememektedir. Ancak salon dekorasyon fikirleri için size oldukça güzel bir ipucu verecek olan bu önerimizle sizlerde oldukça uygun fiyatlarla muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Cam şişeler ya da kavanozlar içinde yetiştireceğiniz yeşil bitkilerinizi asarak kullanmanız oldukça estetik bir görünüm sağlayabilmektedir. Unutmayın aksesuarlarınızı kendi ellerinizle yaratabilir, istediğiniz doğrultuda onları şekillendirebilirsiniz.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Salon Dekorasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

İskandinav Tarzda Salon Dekorasyonu

Salonlar evlerin en çok kullanılan alanları olurken dekorasyon konusunda da en çok dikkat edilen bölüm …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12