ALAS
1
123
ağva oteller ne kadar
ağva oteller ne kadar

Ağva Otelleri‘nde Muhteşem Bir Ağva Tatili

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Ağva Otelleri ‘nde Muhteşem Bir Ağva Tatili

Özellikle İstanbulluların yaz geldiğinde ve hava ısındığında sayfiye yeri olarak seçtiği en çok tercih edilen belde Ağva olmakta. Yine kış mevsiminde de metropolün kalabalığından gürültü ve trafiğinden kaçmak için en ideal yer Ağva’dır. Şirinliğini ve bakirliğini hala muhafaza eden bu masalsı sahil kasabasını görmeden ömür tüketmek dünyanın en büyük kayıplarından biri olabilir. Bu güzel konaklama imkanını sizlere sağlayacak olan yerlerse kuşkusuz ki harika hizmetleriyle Ağva otelleri olacak.

Ayrıca tarihi M.Ö. 7.yüzyıla dayanan Ağva;  Hititler, Frigler, Romalılar gibi ileri medeniyetlere de beşiklik ettiği kadar son olarak 14. yüzyılda Osmanlı Türkmen boylarına yurt olmuştur.  Dolayısıyla da Ağva bu masum görünümüne rağmen zengin bir tarihe ve tarihi eserlere sahip durumdadır. Sahip olduğu 3 km uzunluğundaki Karadeniz sahili, doğal plajları, el değmemiş koyları, harika ormanları sayesinde dünyada  oksijen oranının nadir olduğu beldelerdendir. Mutlaka görülüp gidilmemesi gereken yerleri ise; Saklı Göl,  Kilim Koyu, Gelin Kayası gibi yerleridir.

ağva oteller ne kadar
ağva oteller ne kadar

Ayrıca duvaklı bir geline benzetilen görünümüyle doğal kayalardan olan Gelin Kayası’nın mutlaka görülüp gezilmesi önerilir. Dingin ve harika bir tabiatın beşiğinde dinlenebileceğiniz Ağva,  farklı aktivitelerle de sevdiğinizle ve ailecek eğlenebileceğiniz bir yerdir. Örneğin balık avını seviyorsanız burada balık tutabilir, balıkçı tekneleriyle gezintiler yapabilir, taze balık menülerinden tadabilir, harika kafelerde çayınızı – kahvenizi içerek güzelce vakit geçirebilirsiniz. Yanı sıra burada su sporları yapabilir,  kanoya binebilir, deniz bisiklet kullanabilir, fitness, tracking ve avcılık da yapabilirsiniz. Ormanda yürüyüş, bisiklet, doğa koşusu da cabası. Elbette Ağva otelleri bu tatiliniz sırasında size en güzel şekilde ev sahipliği yapacaktır.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

İstanbul’dan Ağva’ya gelmek ise çok kolay. Ümraniye-Şile yolunu takip ederek Şile’den sonra, Ağva’ya giden sahil yolunu kullanarak, Kabakoz, İmrenli, Akçakese ve Kurfallı güzergahını takip ederek yaklaşık 1 saat 30 dakika içinde Ağva’da olabilirsiniz.  Başka bir yol izlemek isterseniz, yine Ümraniye-Şile yolunu takip ederek,  Şile’ye gelmeden Pot Deresinden hemen sonra sağa dönerek, Ovacık – İmrendere – Teke güzergahından Ağva’ya gelebilirsiniz. Bir başka yol olarak da; Ümraniye-Şile yolu üzerinden Şile -Ağva’ya giden dağ yolu takibiyle Teke güzergahından Ağva’ya gelebilirsiniz. Dilerseniz Üsküdar’ dan saat başı kalkan Ağva otobüsüne  binerek de 2  – 2 buçuk saatte Ağva’ya varabilirsiniz. Gelmeden önce Ağva otellerini arayarak kendiniz ve aileniz için yer ayırtabilirsiniz.

İletişim: +90 216 721 7137 – www.agvagizemlinehir.com

İletişim:+90 216 721 86 80 – www.agvasahilyildizi.com 

İletişim: 0 (216) 725 77 30 – www.agvatartarugamotel.com

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Yemek Tarifleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Pırlanta Yüzük Nasıl Seçilmelidir?

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12