ALAS
1
123

Mutfak Dekorasyon Modelleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

 

Gelişen ve yenileşen tasarımla beraber mutfaklarımız da giderek güzelleşmeye başlamıştır. Çok özel ve farklı mutfaklara sahip olmak seçim aşamasında kolay bir şey değildir. Özellikle kadınların bu konuda daha dikkatli olduğunu ve ince eleyip sık dokuduklarını görüyoruz. Biz de sizler için, farklı mutfak dekorasyon modellerini kendimizce anlatarak sizlere yardımcı olmak istedik.

Klasik mutfaklar, klasik bir dekorasyon

şık Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Tezgâhın duvara bağlı olduğu çeşme ve mutfak aletlerinin de burada olduğu biraz daha geniş olabilecek bir modeldir. Bildiğimiz ve eski mutfaklardır. Fakat genellikle bu tarza alışık olmanızdan dolayı, bunun üzerine getirilecek değişikliklerle dekore edebilirsiniz.  Fayans ya da seramiklerinizi yenilemekle başlayabilirsiniz. Farklı şekillerle işlenmiş biraz daha büyük olanları tercih edebilirsiniz. Tezgâhınızı değiştirip, lavabonun daha oval bir biçimde olduğu alt tarafında dolap bulunmayan bir model seçebilirsiniz. Bu değişiklik çok hoşunuza gidecektir.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

KÜÇÜK Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Biraz daha modern bir görünüm

Amerikan mutfaklar; daha çok salonun içinde bulunan mutfak tipleri için kullanılır. Hem mutfak hem oturma alanı olduğu için görüntüsü önemlidir. Oturma alanı ve mutfağın arasında sınır görevi gören, mutfağı görmeyi engelleyen aynı zamanda da tezgâh olan bir yapı bulunması gerekir. Oturma alanına bakan kısmını aksesuar ve süslerle doldurduğunuzda oturma alanına devamlılık sağlayabilirsiniz. Son dönemde bu mutfak tipleri daha çok kullanılmaktadır. Evinize fazladan bir oda eklemiş olursunuz.

Dört tarafınız mutfak olsun!

Ada mutfak; amerikan mutfağına benzemekle beraber sadece mutfak olarak kullanılan bir modeldir. Mutfağın merkezine kurulan ve mutfağı ikiye bölen bir ek tezgâh yapılarak oluşturulan bu mutfak tipi ile daha fazla çalışma alanı sağlamış olursunuz. Ayrıca bu ek tezgâh depolama görevi görebildiği gibi buradan servis etme olanağı sağlarsınız. Mutfak dekorasyon modelleri arasında en yeni ve en şık olan mutfak çeşidi budur.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Mutfak Dolapları Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Dekorasyonda Mutfak Düzeni

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12