1
123

En Güzel Mutfaklar

11

 

Evin, en önemli ve gerekli yerinin mutfaklarımızın olduğunu hepimiz biliyoruz. Kadınların vaktinin büyük bölümünü mutfakta geçirdiklerini düşünürsek, onlara layık olan en güzel mutfaklarla bir araya getirmeye çalıştığımız modelleri sizler için derledik.

Hem farklı hem pratik: ada mutfak modeli

en güzel Klasik mutfak modelleri

13

Ada mutfak tarzıyla; mutfağınızın merkezine yapılacak bir tezgâh ile daha fazla iş alanı oluşturup daha rahat ve geniş bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Mevcut olan dolapları ve geniş üst alanı ile daha fazla eşya saklayabilecek, daha geniş alanlarda çalışabileceksiniz. Ayrıca tezgâhın dış tarafına koyacağınız taburelerle misafirleriniz ağırlayabilir, rahatlıkla iş yapabilirsiniz. Mutfağınızda açılacak daha fazla alanda yemek masası kurabilir ailecek yemeğinizi yiyebilirsiniz. Servis işinde fazla zahmetten kurtarabilecek bir tasarımdır.

Rengârenk dokunuşlar!

mutfak Feng Shui Ev Dekorasyonu

En güzel mutfakların bir diğer özelliği ise renkli olabilmeleridir. Değişen ve gelişen dekorasyonlarla kadınların hayal ettiği mutfaklara ulaşmak çok da zor değil. Vaktinizin büyük bir bölümünü mutfakta geçiriyorsunuz ve mutfağınızı beğenmiyorsanız bu durum çok can sıkıcı olabilir. Özellikle renkli mutfak dolapları, renkli duvar ve yüzeylerle yenileyerek daha hoş gözüken iç açıcı bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Son dönemde moda olan ve gayet uygun alımlarıyla koyu renkli özel ankastre ürünleriyle de farklılaştırabilirsiniz. Bunlarla beraber ışıklandırma sistemini geliştirip spot lamba düzenine geçmenizi tavsiye ederiz. Farklı ve parlak renklerle bu ışıklandırma aynı anda kullanıldığında gerçekten çok göz kamaştırıcı bir hal alır.

Kadınların en önemli alanı olan mutfaklar, şimdi daha yeni, şık ve daha özel. Tıpkı sizin gibi…

15

Bir önceki yazımız olan Beyaz Mutfak Dolapları Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Dekorasyonda Mutfak Düzeni

11 Mutfak oturma alanı, sigara içme alanı ve yemek pişirme, yemek yeme alanları olmak üzere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12