ALAS
1
123

Tekzen 2017 Çalışma Masaları

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Tekzen firması yapı malzemeleri ve mobilya satışı yapmaktadır. Tekzen’de her zevke ve her keseye uygun, kurulumu kolay, kullanışlı eşyalar satılmaktadır. Ürün çeşitleri arasında bulunan çalışma masaları konusunda da her isteğe uygun, farklı ve fazla sayıda ürün çeşidi bulunmaktadır. Tekzen 2017 çalışma masaları kullanılan malzemeler, kolay kurulumu, bağlantı sistemi özellikleri, model ve çeşitliliği sayesinde her türlü zevke hitap etmektedir.

Tekzen 2017 Çalışma Masası Modelleri

Çalışma masası modelleri temini isteğe bağlı olarak şekillenmektedir. Kullanılacak alan ve amaç için uygun olanı seçilmelidir. Minimalist tarzda çalışma masası modellerinden, bol bölmeleri modellere, ergonomik çalışma masalarından, aktivite masalarına, depolama alanı sunan çalışma masalarından, kitaplıklı ve çekmeceli çalışma ünitelerine, arka panelli çalışma masalarından, sade ve dekoratif modellere kadar birçok ürün çeşidi, tekzen 2017 çalışma masaları modelleri olarak müşterilere sunulmaktadır. Minimalist çalışma masaları küçük alanlarda yüksek verim elde etmeyi isteyen müşteriler için, kitaplıklı ve çok bölmeli olan modeller ise kullanılan alanlarda depolama imkânı ve çalışma imkanını bir arada kullanmayı düşünen müşteriler için daha uygundur.

Tekzen Çalışma Masaları Teknik Özellikleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Tekzen çalışma masaları sertifikalı hammaddeden, gövde parçaları ve aksesuarları, 1. Sınıf malzemeden üretilmektedir. Akıllı bağlantı özelliği sayesinde alınan ürünün defalarca sökülüp kurulabilmesi imkânını sunmaktadır. Ürünün kolay kurulabilmesi için kurulum şeması herkesin rahat anlayabileceği şekilde düzenlenmiştir. Satılan çalışma masalarının kutularının içinde kurulumu ile alakalı her türlü kurulum malzemesi bulunmaktadır. Kurulumu kolaylaştırmak açısından vidaların geçebileceği, her türlü delik ve bağlantı yeri açılmış, hazır halde satılmaktadır. Tekzende satılan bazı çalışma masası modellerinde click bağlantı sistemi vardır. Bu bağlantı sisteminde vidalara gerek olmamaktadır. Alınan ürünün parçaları iç içe geçerek kısa zamanda kurulmakta, bağlantı işlemi kolay bir şekilde halledilebilmektedir.

 

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş TV Ünitesi başlıklı makalemizde 2017 TV ünitesi modelleri, koçtaş 2017 TV ünitesi ve TV ünitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Dekorasyonda Beyaz Koltukların Modası

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12