ALAS
1
123

Bauhaus Raf Modelleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Raflar, ev dekorasyonunda ilk başta çok fazla önemsenmeyen ancak dekorasyonda kullanılan diğer eşyalarla, aynı derecede dekorasyona katkıda bulunan öğelerdir.

Rafların özellikleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Raflar evlerde tamamlayıcı özellikteki malzemelerdir. Küçük bir raf sayesinde bütün odanın ambiyansı değişebilir. Daha geniş evlerde depolama alanları olarak kullanılabilir. Kullanıldığı yere göre modelde değişebilir. Raf seçenekleri insanların yaşam alanları, yaşam alanlarındaki dekorasyon isteklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Raflar işlevsel ve dekorasyon amacıyla kullanılabilir. Oturma odasında yatak odasında, mutfakta, hatta banyoda kullanımlarına bağlı olarak hayatımızı fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Raf çeşitliliği konusunda evlerde gömme olarak kullanılabilecek raf sistemleri de bulunmaktadır.

Bauhaus raf modelleri nelerdir?

Bauhaus raf modelleri, ergonomiktir. Kullanılacak amaca hizmet edebilecek özellikte raflar üretilmektedir. Alınacak raf evin neresinde kullanılacaksa sağlamlığı ve özellikleri ona göre şekillenmektedir. Evin iç dekorasyonunda ya da banyoda kullanılacak raflar arasında üretim farklılıkları bulunmaktadır. Bauhaus raf modelleri sağlamdır ve kullanışlıdır. Seçilecek yere göre geniş modelleri tercih edilebilir. Hatta depolama isteğine bağlı olarak çok geniş raf modelleri de bauhausda mevcuttur. Yine bauhausda bulunan dekoratif raf modelleri zengin içerik sunmaktadır. Dekoratif raf modelleri sayesinde evin içinde istenilen atmosfere bağlı olarak değişik şekillerde raflara sahip olunabilir. Sevilebilecek motiflerde birçok raf şekli bulunmaktadır. Metal raflar farklı dokuları ile hem evlerde değişik bir dekorasyon hissinin yaşatılmasına hem de gerekli depolama alanını sağlamak açısından yardımcı olmaktadır. Ahşap sade raflarda bulunmaktadır. Klasik çizgileri sevenler için iyi bir tercihtir. Kenarında hayvan ve geometrik şekillerin bulunduğu duvar rafları farklı seçenekler olarak önümüze çıkmaktadır. 2, 3, 4, 5 ve daha fazla göze sahip olan raflarda evde salon dekorasyonunda farklı tarzlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Renkleri, modelleri şekilleri, büyüklükleri ve tasarımlarıyla bauhaus raf modelleri evlerde kullanılabilecek ihtiyaç duyulan raf modellerinin hepsine sahiptir.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Koçtaş Kapı Modelleri başlıklı makalemizde Amerikan kapı, kapı modelleri ve Koçtaş hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Dekorasyonda Fayans Seçimi

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12