ALAS
1
123

En Güzel Rustik Perde Modelleri

11

Rustik; doğal olanın kullanılması anlamına gelir. Yani bozulmamış ve işlenmemiş olanı ifade eder. Bu sebeple rustik perde denince akla; doğal ürünlerle harmanlanan birleşimler gelmeli. Perdelerin genellikle ahşap boru şeklinde, ahşap halkalara geçirilerek kullanıldığı rustik tarzla; natural bir hava yakalayabilirsiniz. Rustik perde modelleriyle eviniz doğanın bir parçası olacak. Ayrıca evinize farklılık ve güzellik katacak perde modelleriyle iddianızı kanıtlayabileceksiniz. Genellikle koyu ahşap renkle kullanılan rustik perdeler; klasik tarzdan vazgeçemeyenlerin gözdesi. Marjinal tarzı benimseyenler için rengarenk ve desenli perdeler de mevcut. Özellikle boyu yerlere kadar uzanan; kalın kumaştan üretilen rustik perdeler farklılığınızı gözler önüne serecek.

13

Ekose ya da boyuna doğru çizgili perdeler, modern tasarımların ayrılmaz bir bütünü. Evinizde öne çıkan kısmın perdeleriniz olmasını istiyorsanız rustik perde modellerini tercih ederek doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Rustik perdeler; özellikle pencerenin üstünden başlamasıyla kumaştan da tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca duvarınızı değil; yalnızca pencerenizi kapatacağı için, göze kalabalık gelmez ve şık durur. Rustik perdelerle sınır yok! İster rengarenk şifonlardan, dantellerden tercih edin, her birisi gözdeniz olmaya aday! Rustik perdelerle her tarz pencereler göz kamaştıracak. Çatı katları için eğimli modelleriyle; çift kat olarak kullanabileceğiniz rustik perde modelleri sizleri bekliyor. Evinizin her yerinde, her boy ve her çeşit pencereniz artık boş kalmayacak. Rustik perdeler güzelliğin, şıklığın yanında; kolaylık sağlayan tasarımı sayesinde de cazip olmakta. Rustik perde modelleriyle evlerinize güzellik katın.

15

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Perde Seçimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Çocuk Odası Perde Modelleri

11 Çocuk odası için perde seçeneklerinde perdelerin deseni, rengi, dokusu, yumuşaklığı, kolay temizlenebilmesi gibi özellikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12