ALAS
1
123

Dekoratif Kandil Ve Fener Modelleri 2015

11

Ev dekorasyonunun en etkileyici tasarımları olarak gördüğümüz Ev Aksesuar ürünleri , değişik ve ilgi çeken objeler , tablolar , biblolar ve şamdan gibi estetiğin ön plana çıktığı tasarımlar olarak evimizin her alanına son derece dikkat çeken bir şıklık kazandırabilirler . En eski aydınlatma araçları olarak bu güne kadar gelmeyi başaran Kandil Ve Fener Modelleri , artık evlerimiz de sadece dekoratif tasarımları için kullanılıyor . Yaz bahçelerinin keyifli dekorasyonlarında gece aydınlatması olarak kullanılan fenerler mumlu veya ledli modelleri ile son derece şık ve son derece pratik bir aydınlanma sağlıyor .

Balkonların gece konforu için de sıvı yakıtlı kandiller tüm güzellikleri ile bu gün de dekoratif olarak aktif durumdalar . Eski dönemlerin yağ kandilleri bu günün romantik anlarına ışık tutmaya devam ediyor . Balkonlarda rengarenk 2015 Dekoratif Kandil Ve Fenerler göz kamaştıran zarif modelleri ile keyifli yaz gecelerini aydınlatıyor .

13

Sizlerde evinizin dekorasyonunda kandilleri ve fenerleri kullanmak istiyorsanız birbirinden güzel yeni sezon tasarımlarını galerimiz de inceleyerek eviniz için en güzeline karar verebilirsiniz .

balkon ve bahçeler için dekoratif fenerler

15

Bir önceki yazımız olan En Güzel 2015 Dekoratif Duvar Saati Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Dekorasyonda Duvar Saati Seçimi

11 Ev ve işyerlerinin dekorasyonları yapılırken duvarların görüntüsü mekâna giren tüm kişilerin direkt olarak dikkatini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12