1
123

Dekoratif Poster Duvar Kağıdı Modelleri

11

Duvar dekorasyonlarında oldukça tercih edilen tasarımlardan biri olan Duvar Kağıdı Modelleri,her sezon yenilenen çok daha kaliteli ve çok daha zarif tasarımları ile evlerimizde bambaşka bir hava estiriyor. Modern ve etkileyici bir duvar dekorasyonu ile yaşadığınız her alana estetik bir kalite kazandıracak ,dekorasyonun etkisini ikiye katlayacaksınız.Son yıllarda duvarlarda kullanılan sticker tasarımları ,baskı desenli kağıt kaplamalar ,üç boyutlu duvar kağıtları ve eşsiz manzara resimleri gibi daha bir çok farklı resimleri duvarlarınızda yaşayarak dekorasyona fark katacaksınız.Poster Duvar Kağıtları evinizde başka bir boyuta açılan kapı gibi sizleri olmak istediğiniz yerlerde hissettirerek bambaşka bir atmosfer oluşturacaktır.

Evinizin yatak odası için farklı resimler tercih edebilir,salon duvarları için çok daha değişik resimler kullanabilirsiniz.Yatak odanız bir ormanın içinde olsun ,salonunuz bir şehre yüksekten baksın,veya altın rengi kumsalı olan bir plajda oturmaya ne dersiniz? Sizler evinizin nerede olmasını istiyorsanız ,yeni güne nerede uyanmak istiyorsanız duvarlarınıza o yerin resimlerini kaplayın eminiz evinizde çok şey değişecektir.Sizler için seçtiğimiz en güzel poster tasarımlarını galerimizde inceleyerek eviniz için en güzel resmi duvarlarınıza uygulatın.

ithal poster duvar kağıdı

derin kızıl orman manzara duvar kağıdı

venedik resimli duvar kağıdı

13

duvar_posterleri

 

 

kız kulesi resimli duvar-kagitlari

poster duvar kağıdı paris-kulesi-yan

resimli duvar-kagidi modelleri

15

Bir önceki yazımız olan Gösterişli Genç Odası Sticker Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Dekorasyonda Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

11 Dekorasyonda çiçek desenli duvar kağıdı modelleri ile insanlar evlerine yeni tarzlar katmaktadır. İnsanlar yaşadıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12