ALAS
1
123

2017 Duvar Kâğıdı Modelleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Duvar kâğıdı, özel tutkalı kullanılarak uygulaması yapılan iç dekorasyon ürünüdür. ​​​​​​Uygulandığı zeminleri renklendirir.

Duvar Kâğıdının Özellikleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

​​​​Duvar kâğıtları, dokusu, kabartması, özel yapısı ile dekorasyona farklı bir görünüm ve hareket katar. Duvar kâğıtlarının kullanılan üretim teknolojileri ve malzeme yapısı gereği birçok tipi vardır. Bunlar emboss duvar kâğıdı, simplex duvar kâğıdı, vinyl esaslı duvar kâğıdı, boyanabilir duvar kâğıdıdır. Duvar kâğıdı uygulanırken uygulanacak alanın pürüzsüz olması gereklidir. Pürüzsüz değilse duvarı düzeltmek için gerekli işlemler yapılmalı, ondan sonra duvar kâğıdı uygulanmalıdır. Duvar kâğıdının uygulandığı zeminin köşe birleşimleri ve duvar taban birleşimleri terazide ve düzgün olmalıdır. Duvar kâğıdı kendi özel yapıştırıcı kullanılarak duvara uygulanır. Bazı duvar kâğıtlarında yapıştırıcı kâğıdın arka kısmında bulunmaktadır. Arka kısmından yapıştırıcı üzerindeki kısım çıkartılarak duvara direkt yapıştırılabilir.

2017 Duvar Kâğıdı Modelleri Nelerdir?

2017 duvar kâğıdı modelleri, geometrik duvar kağıdı modelleri 2017 yılında daha çok tercih edilmektedir. Geometrik desenlerin ağırlıkta olduğu, şekilsel çalışmaların bulunduğu duvar kâğıtlarıdır. Bunun yanında içerisinde kahve resimleri ve yazıları barındıran kahve duvar kâğıtları da popülerdir. Yine 2017’de en çok tercih edilen duvar kâğıdı modellerinden olan 3D boyutlu duvar kâğıtları uygulama yerlerine derinlik ve farklı bir bakış açısı katmaktadır. Taş duvar kâğıtları da uygulandıkları ortamlara doğallığı taşıyarak farklı bir hava katmaktadır. 2017 de tercih edilen duvar kâğıtları modellerindendir. Yazılı duvar kâğıdı modelleri de tercihlerdendir. Değişik desenli motiflerde dekorasyonda farklılığı sağlamaktadır. 2017 duvar kağıdı modellerinde klasik sevenler için sade çizgileri barındıran tek renk duvar kağıdı modelleri, çizgili duvar kağıdı modelleri, pop art duvar kağıtları, çiçekli duvar kağıtları, duvar sıva duvar kağıtları, aqua deco duvar kağıtları, damask duvar kağıtları, retro duvar kağıtları en çok tercih edilenlerdendir.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Yeni Moda Kumaş Kaplama Duvarlar başlıklı makalemizde Kumaş Kaplama, Kumaş Kaplama Duvarlar ve Yeni Moda Kumaş Kaplama Duvarlar hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Dekorasyonda Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Modelleri

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12