1
123

Priz Kenarı İçin Sticker Tavsiyeleri

11

Ev dekorasyonunda ayrıntıya önem verenlerin ev ortamını daha da güzelleştirdiği bilmeyen yoktur. Özellikle de büyük dekorasyon eşyalarının yanı sıra aksesuar ürünlerini ev ortamında daha fazla kullanmak suretiyle ev dekorasyonunda daha fazla görselliğin ve gösterişin ön plana çıkması sağlanabilir.Dekorasyon konusunda başarılı olan birçok bireyin ortak seslendirdiği konuların başında hiç şüphesiz ayrıntının önemli olduğunun evin duvar, zemin veya herhangi bir eşyanın yanına eklenebilecek farklı bir dekorasyon ürünü ile daha hoş bir görünüm kazandırılabileceğidir.

renkli-priz-kenarı-sticker

13

İşte bu cihetle dekorasyon konusunda küçük bir ayrıntı olan priz kenarı için sticker ürünleri birçok dekorasyon sevdalısı tarafından tavsiye edilmektedir. Priz için üretilen sticker ürünleri genellikle görselliği ön plana alırken aynı zamanda çocuklar için tehlikeli olan prizlerin ev ortamında fark edilmeyecek bir görünüme sahip olması sağlanabilir. Hem güvenlik amaçlı olarak hem de görsellik olarak ev dekorasyonuna farklı bir hava kazandırılmaktadır.

komik-priz-kenarı-sticker

Priz kenarı sticker ürünleri gerek prizlerin üzerine yerleştirilen farklı renk ve desenler ile süslenmesi gerekse de prizlerin kenar ve üst bölümlerine yerleştirilebilecek hayvan figürleri, uyarı figürleri, çizgi film karakterleri vb. gibi süslemeler ile görsellik ön plana çıkarılabilir. Sizlerde duvarlarınızda sırıtan prizlerin daha hoş bir görünüme sahip olmasını istiyor iseniz, hiç vakit kaybetmeden hemen dekorasyon ürünü satışı yapan mağazalarda alacağınız priz kenarı sticker ürünleri sayesinde evinize farklı bir hava katabilirsiniz.

15

Bir önceki yazımız olan Ofis Masası Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

11 Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12