ALAS
1
123

Kış Teması Dekorasyon Fikirleri

11

Kış geldiğinde kendini çok belli eder. Kışın geldiğini evlerde üşümeye başladığımız zaman anlarız. Kış insanları ekonomik ve sosyal yönden çok düşündüren bir mevsimdir. Bu nedenle bütçenizin elverdiği kadar hareket etmek zorunda kalırsınız. Bu da sizi biraz kısıtlamaya itebilir. Evlerinizde yeni dekorasyon fikirleri düşünüyor ancak bulamıyor olabilirsiniz. Dekorasyon işi tamamen hayal dünyasına bağlı olarak gelişir. Düşünce gücünüz ne kadar yüksek ise o kadar üretken olursunuz. Evinizde kış temalı ürünler elde edebilirsiniz. Mesela salonunuz geniş ise oraya görsellik açısından dekoratif penguen evleri yapabilirsiniz. Yine eviniz geniş ve salonunuz müsait ise kocaman bir şömine alarak evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

13

Tütsü seviyor iseniz evin çeşitli yerlerine koyarak hem görsellik hem sağlık açısından kullanabilirsiniz. Bunların dışında kış temalı duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Kar yağdığında camlarınıza spreylerle sevimli şekiller çizerek hem dışarıdan hem de içerden görünmesini sağlayabilirsiniz. Farklı fikirler üretmek için dekorasyon işi ile uğraşan arkadaşlarınızdan da yardım alabilirsiniz. Bu iş için özellikle seçilmiş ve hazırlanmış duvar kağıt ürünleri ve aklınıza gelmeyecek çeşitli objeler var. Bunun için kış ve dekorasyon fuarlarını takip etmeniz yeterli olabilir. Fuardan aldığınız ürünlerle evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Kış teması çok dekorasyon fikrini akla getirebilecek bir temadır. Bu makaleyi okuduktan sonra evinizin müsaitliğine göre dekorasyon fikirleri daha fazla kafanızda canlanabilir. İyi günler dileriz.

15

Bir önceki yazımız olan Çalışma Odası Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

11 Çocukların yatak odalarında çok fazla zaman geçirmeleri sürpriz değil. Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri Bebek Odası Dekorasyon …

One comment

  1. Çok güzel bir makale olmuş. Oldukça işe yarayacak bilgiler. Paylaşımınız için çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12