ALAS
1
123

Dekorasyonda Sıcak Odalar Yaratmak

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Dekorasyon bir evin ruhunu değiştirebilecek kadar önemli bir tasarımdır. Evin enerjisi dekoratif fikirlerin hayata geçmesi ile değişebilir. Uzun süre aynı tasarım içerisinde yaşamak insanlara bir süreden sonra sıkıcı gelebilir. Bir odanın size sıkıcı gelmesi sizi içerisinden uzaklaştırır. Aynı zamanda güç içerisindeki enerjinizi de düşürür. Bu yüzden dekorasyona gereken önem verilmeli ve detaylı bir araştırma sonucunda istenilen sonuç elde edilene kadar da pes edilmemeli. Dekorasyon fikirleri evin tüm odaları için farklı farklı mevcuttur. Dekorasyon sadece evi kapsamamak ile birlikte iş yerinizi, ofisinizi, arabanızın içini bile kapsar. Aklınızdaki fikirlerinizi yaşadığınız alana yansıtmak sizi oraya ait hissettirecektir. Dekorasyonda sıcak odalar yaratmak istiyorsanız öncelikle neler yapmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Bulunduğunuz odayı sıcak bulmamanızın sebebi hangi eşyalar bunu belirlemelisiniz. Daha sonra o odada hangi eşya nasıl olursa, ne şekilde tasarlanılıp dekora edilirse sizi mutlu eder buna karar vermelisiniz. Dekorasyon büyük şirketler tarafından yapılsa da sıcak bir oda yaratmak istediğinizde bu işi siz bile yapabilirsiniz.

Evinize Sıcak Odalar Yaratmak İçin Dekoratif Fikirler

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Ev insana sıcak gelmesi gerekilen ve aynı zamanda konforlu olması gereken bir yaşam yeridir. Dekoratif fikirlerde dikkat etmeniz gereken ilk şey konfor ve sıcaklığın bir arada bulunmasıdır. Dekorasyonda sıcak odalar yaratmak için öncelikle odanızın zemini ile duvarları arasındaki uyumu yakalamanız gerekir. Bu zıt bir uyumda olabilir. Önemli olan sizin zevkinize hitap edecek olmasıdır. Odanızda ferahlık arıyorsanız ya da daha geniş gözükmesini istiyorsanız da bunun birkaç basit ipucu var. Odanızın duvar boyası renklerine karar verirken turkuaz rengini ve tonlarını seçmeniz odanızı daha ferah gösterecektir. Ayrıca oda içerine koyacağınız aksesuarlar özellikle aynalar odayı geniş göstermek konusunda işe yarayacaktır. Ferah ve sıcak bir ev için önemli olan diğer bir unsur ise aydınlatmadır. Işıklar odanın karanlık kısımlarını aydınlatırken odayı daha ferah gösterir. Yemek masanızın üzerine denk gelecek şekilde seçeceğiniz bir lamba sizi yemek yerken daha rahat ettirecek ve farklı bir atmosfer sağlayacaktır. Dekorasyonda renklerin ahengi çok önemlidir. Yakaladığınız uyum aradığınız sıcaklığa kavuşmanızı sağlayacaktır.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Ofisinize Renk Katın başlıklı makalemizde Dekorasyon, ofis ve ofisinize renk hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12