ALAS
1
123

Dekorasyonda En Güzel Renkler

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Dekorasyon ile evlerin, iş yerlerinin, bahçelerin ve kullanılan her alanın olduğundan daha düzel ve şık görünmesi mümkün olacaktır. Bu sebeple de özellikle evlerde dekorasyon yapımı geçtiğimiz yıllara oranla daha da artmıştır. Şık ve modern bir eve sahip olmak isteyenler ona uygun dekorasyon seçimleri yaparak istedikleri yaşam alanlarını oluşturabileceklerde. Bunun yanı sıra seçilecek olan ürünlerin yanı sıra dekorasyonda en güzel renkler de belirlenmesi gerekecektir. Sonuç olarak her tasarıma her renk gitmeyebilecektir.

Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Renk seçimi yapılırken ilk olarak dikkat edilmesi gereken tasarımda bütünlüğü yakalayacak rengin seçilmesi olacaktır. Sonuç olarak klasik bir dekorasyon yapmak isteyen kişiler daha çok doğal ağaç renklerini tercih edebileceksen; modern bir tasarım oluşturmak isteyenler daha açık tonları ve soft renkleri tercih edebileceklerdir. Evlerinde daha canlı ve hareketli alanlar oluşturmak isteyenler ise; daha renkli ve hareketli tasarımlara sahip mobilya ve eşyalarla istenen dekorasyonun elde edilmesi de mümkün olacaktır. Renk seçimi yapılırken seçilen dekoratif ürünlerdeki renk uyumuna özen gösterilmesi yerinde adım olacaktır. Sonuç olarak renklerin uyumlu olmaması tasarım olarak şık ve modern bir görünüm elde edilmesinin önüne geçilmesine neden olacaktır.

Dekoratif Renk Seçimi

Modern bir alan elde etmek için sadece şık eşyaların seçilmesi yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda renk seçimlerinin de mobilya ve tasarıma uygun olacak şekilde seçilmesi yerinde olacaktır. Sonuç olarak klasik ya da retro tarz da döşenen bir yerin çok canlı renklerle döşenmesi çok hoş bir görüntü oluşturmayacaktır. Bu sebeple renk seçimi yapılırken tarza uygun renklerin kullanılması gereklidir. Modern bir görünüm oluşturmak isteyenler ise; açık renkleri özellikle de beyaz ve tonlarını tercih etmektedirler. Bu sayede hem modern hem de daha aydınlık bir tasarım elde edilebilecektir.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda 2017 Moda Renkleri başlıklı makalemizde çocuk odası, Dekorasyon ve Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12