ALAS
1
123

2017 Ofis Dekorasyonu

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

İş hayatımızın vazgeçilmezi olan ofisler, iş potansiyelimizi olduğu kadar çalışma ortamı olarak çalışma psikolojimizi de etkilemekte, bu bakımdan iyi dizayn edilmiş, dekoruna özen gösterilmiş ofislerin önemi pek büyük, bunu ön gören firmalar bu konuda hassasiyet göstermekte ve ofis kurulumunda mutlaka bir iç mimar eşliğinde dekorasyon çalışması yapmaktadırlar. Ofislerine özen gösteren firmalar işe bir sıfır önde başlıyor çünkü bir işletmeyi yansıtan en önemli unsur ofisidir, iş görüşmeleri, önemli toplantılar, sözleşmeler, satım ve alımlar genellikle ofislerde gerçekleşmekte, gelen müşterilerde ilk intiba çok önemlidir özellikle ofis ve de gösterilen karşılıklı saygı ve tazim müşteriler üzerinde oldukça etkilidir, bu itibarla ofis dekorasyonuna gereken önem verilmeli ve aşağıda da değineceğim konular hususunda hassasiyet gösterilmeli.

Ofis dekorunda öncelik ne olmalı?

Bir ofisin önceliği tabi ki Her ofisin vazgeçilmezi olan ve ofisin duruşunu değiştiren en önemli faktör şüphesiz mobilya takımıdır, öncelikle iyi, ofisimize uygun, işimizi yansıtan bir ofis takımı seçmeliyiz, ofis mobilya mızı seçtikten sonra ikinci olarak yine işimize uygun bizi yansıtan aksesuarlarla ofis mobilya mızı tamamlamalıyız.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Renklerin önemi var mıdır?

Tabi ki renklerin önemi tartışılamaz, ofis mobilyalarında genel olarak kullanılan renkler ahşap desen ve siyah, beyaz renkler bu günlerde ofislerde hâkim olan renkler, tabi bunu dışında farklı renkler kullananlarda var, duvar renkleri ise; bu sizin hayal gücünüze kalmış her zaman insanın içini açan ortamı ferah gösteren renkler kullanılmalı.

Aydınlatma ve genel görünüm

Ofislerde mobilya seçimi ve diğer renk seçimleri kadar aydınlatmanın da önemi pek büyük bir ofisin aydınlatması orayı basık göstermeyecek insanın içini açacak cinsten olmalı, aydınlatmada yukarıda değinilen renklerin de önemi pek büyüktür, bir mekânı ferah gösteren en güçlü unsur şüphesiz aydınlatma olacaktır.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan Petek Modelleri başlıklı makalemizde kalorifer, kalorifer modelleri ve petek hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

Organik Kumaşlar ve Çevre Dostu Eşyalar 

Küçük Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12