1
123

Küçük Balkon Dekorasyonu

11

 

Balkonlar, Türkiye kültürünü en iyi yansıtan mekânlar olarak tanımlanabilir. Cam balkonlar, ahşap tasarımlar ve İskandinav tarzı her zaman ön planda olurken, küçük balkon dekorasyonu için iyi fikirler almak gerçekten önemlidir. Geniş bir balkona sahip değilseniz, bu fikirlere göz atarak, daha rahat bir alana sahip olabilirsiniz.

sade Küçük Balkon Dekorasyonu

Çiçekleri seviyor musunuz?

Balkonlarınız oldukça dar. Fakat çiçeklerinizden de ödün vermek istemiyorsunuz. Bununla birlikte kendinize oturacak bir köşede oluşturmak isteyebilirsiniz. İşte böyle anlarda, kullanmak istediğiniz çiçekleri, duvarlara bir yer oluşturarak, birkaç raf ile şekillendirebilirsiniz. Hem çiçeklerinizi en iyi şekilde ortaya çıkarabilir, hem de alandan tasarruf etmiş olabilirsiniz. Raflarınız, ahşap modeller olabileceği gibi, belirli bir düzene göre konumlandırılmış metal çerçeveler ile şık bir görünüm kazanabilirsiniz.

13

açık Küçük Balkon Dekorasyonu

Masa ve sandalye yerleşimi

Tabi ki büyük bir masa yerleştiremeyeceğiniz için, bir orta sehpa işinizi görmek zorunda. Fakat karşılıklı sandalye ya da koltuk yerleştirmek için uğraşmayın. Çift kişilik olan berjerler ya da sedir üzerine konumlandırılmış yumuşak yastıklar, balkonunuzun kısa duvarında yerini edinmeli. Önüne koyabileceğiniz bir sehpa da sizlere hem balkonda alan bırakmış olacak hem de oldukça şık bir tasarıma imza atmış olacak.

Duvar dekorasyonları

Bunların yanı sıra, küçük balkon dekorasyonu olarak, şıklığı da ön plana çıkarmak istiyorsanız, duvarlarınızda dekoratif birkaç ürün kullanabilirsiniz. Bunlar tablolar, raflar ya da aynalar olabilir. Bu ürünlere de göz atarak, kendi tarzınıza göre seçimler yapabilirsiniz.

15

Bir önceki yazımız olan Balkon Tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

Puf Minderler İle Bahçenizi Süsleyin

11 Bahçeniz, geniş bir balkonunuz veya terasınız var ve nasıl daha şık ve zarif bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12