ALAS
1
123

Tekzen Avize Modelleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Aydınlatma teknolojilerinin günümüzde geldiği nokta ihtiyaçlara olduğu kadar değişen estetik zevklere de hitap edecek potansiyele ulaşmıştır. Özellikle ev dekorasyonunun ayrıntıymış gibi görünüp tamamlayıcı bir unsuru olan avizeler çeşitli modelleriyle her eve ve mobilyaya uygun seçenekler sunar.

Avize Seçiminde Malzeme ve Modelin Önemi

Avize seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken aydınlatmanın uygulanacağı mekâna uygun olmasıdır. Tekzen avize modelleri arasında birçok model bulmanız mümkün: Sarkıt, abajur, lamba, lambader, avize, aplik… Tüm bu aydınlatma ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ama kullanacağınız mekâna renk ve model olarak uygun en çok çeşitlerine Tekzen avize modelleri ile sahip olabilirsiniz.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Avizeyi kullanacağınız mekânın büyüklüğü avize seçiminde çok önemlidir. Mekân büyüdükçe daha fazla aydınlatmaya ihtiyaç duyarsınız. Mobilyanın rengi de asla göz ardı edilmemelidir. Örneğin açık renk dekorasyonun olduğu bir salonda canlı renklerde bir avize mekânın çekiciliğini arttıracaktır. Avize modelini belirlerken odanızın dekorasyonunun modern mi yoksa klasik mi olduğunu hesaba katmanız gerekir. Tekzen avize modelleri içinde hem modern hem de klasik dekorasyona uygun oldukça şık tasarımlar yer alır. Yine mekânı kullanma amacınız da seçeceğiniz avize modeli üzerinde belirleyicidir. Mesela yemek masası üzerinde sarkıt tercih ederken salonunuzda tavan lambası kullanabilirsiniz.

Avize Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avize seçiminde öncelikle dikkat edilmesi gereken hususlardan biri renginin solmamasıdır. Sürekli ışıkla temas edecek olması nedeniyle renginin solmayacağından emin olmalısınız. Seçtiğiniz tasarımın temizliğinin kolay olması da çok önemlidir. Yine avizeniz ortama gelmesi gereken ışığı azaltarak hem gözünüzü hem de cebinizi yormamalıdır. Yine aksine ortama uygun aydınlatmadan fazlasını sunmanız göz sağlığınız için kötüdür ve elektrik faturalarının yükselmesine neden olur. Tüm bunların ışığında Tekzen avize modelleri uygun fiyatları ile beğeninize sunulmaktadır.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan 2017 Koçtaş Avize Modelleri başlıklı makalemizde 2017 koçtaş avize, Koçtaş ve koçtaş avize modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1234

Check Also

2017 Lambader Modelleri

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12