1
123

Dekoratif Bulut Modeli Aydınlatmalar 2015

11

Ev dekorasyonunda oldukça önemli yere sahip olan Aydınlatmalar ,değişik tasarımları ile her alana farklı bir şıklık kazandırıyor.Avizeler,lambaderler,abajurlar ve led aydınlatmaları kullanarak dekorasyonda son derece estetik bir ışıklandırma yaparak yaşadığımız mekanlara farklı ve modern bir görünüm kazandırabiliriz.Bulut Modeli Aydınlatmalar en güzel yatak odalarına,çocuk odalarına veya antrelere yakışacaktır.İsterseniz sarkıt modelleri tercih ederek gerçek bir bulutun evinize geldiğini düşünebilirsiniz.

Masa üstü abajur modelleri ile de çalışma masanıza veya yatak kenarlarına estetik bir hava katabilirsiniz ,beyaz bulu,gri yağmur bulutu veya mavi fırtına ve yağmur taşıyan Dekoratif Bulut Aydınlatmaları evinizde şık bir dekor olarak ta kullanabilirsiniz.Etkileşimli bulut avize gerçeğe yakın duruşu ile tüm dikkatleri üzerine çekecek son derece güzel bir tasarımdır.Sizler için seçtiğimiz birbirinden şık aydınlatma ürünlerini galerimizde inceleyebilirsiniz.

bulut modeli lambalar

13

bulut lambader

bulut abajur

bulut aydinlatma

dekoratif bulut aydinlatma

15

Bir önceki yazımız olan Dekoratif Mutfak Aydınlatma Modelleri 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

2017 Lambader Modelleri

11 Lambader modelleri, farklı markalara göre sıralanabilir. Dekor amaçlı da kullanılan lambader modelleri, kitap okumak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12