ALAS
1
123

Dekorasyon Aydınlatma Modelleri

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Yaşamımızın büyük bir bölümünü evimizde geçiririz. Bundan dolayı evimizin yapısı bizim ruh sağlığımızı, beden sağlığımızı çok ama çok etkilemektedir.

 

Günlük yaşamımızın tüm yorgunluğunu evimizde dinlenerek atlatırız. Ayrıca hayatımızın en önemli varlıklarıyla annemiz, babamız, eşimiz, çocuğumuzla

çoğu zaman evimizde vakit geçiririz. O yüzden evimizin içyapısı çok güzel olmalıdır. Burada devreye DEKORASYON AYDINLATMA DEVREYE GİRER.

yatak-odasi-dekorasyon-aydinlatma-modelleri

Mesela bir anlık mutfağımızın koyu bir renkte ışıkla aydınlatıldığını düşünelim. O akşam yemeği bize zehir olmaz mı? Ya da çocuk odasının yanlış bir renkte

Aydınlatıldığını düşünürsek çocuğumuzun dersleri, ruh yapısı nasıl olurdu? İşte bundan dolayı DEKORASYON AYDINLATMA çok önemlidir.

 

Ayrıca ülkemizde DEKORASYON AYDINLATMA konusunda oldukça yeni çalışmalar vardır. Evinizin akrabalar arasında dilden dile konuşulmasını istiyorsanız dekorasyona çok önem vermelisiniz. Bu konuda şöyle bir görüşte belirtmek istiyorum: Sizce hayatımızda en çok dikkat çeken şeyler nelerdir? Yolda yürüyorsunuz en çok dikkatinizi ne

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Çeker? İşte bu soruların cevabı farklı şeyler…

oturma-odasi-dekorasyon-aydinlatma-modelleri

Yani siz evinizi çok farklı DEKORASYON AYDINLATMA sistemleriyle aydınlatırsanız dikkat çekersiniz. Bunu sadece evle sınırlandırmayalım; iş yeri de olabilir. Mesela bir büro olabilir. Elit bir görünüm mükemmel bir DEKORASYON AYDINLATMA ile sağlanabilir. Bu yazım kadınları daha çok ilgilendiriyor.

 

Çünkü evin dekorasyonuyla ilgilenen daha çok kadınlardır. Kadınlar uyuma çok dikkat ederler. Peki, günlük kıyafetlerinizle ayakkabınızın uyumuna bu kadar çok dikkat ederken günlük en az 12 saat geçirdiğiniz evinizin eşyalarıyla dekorasyon uyumuna dikkat etmeyesiniz. Uyum sizin her şeyiniz. O zaman DEKORASYON AYDINLATMA da her şeyiniz olmalı o yüzden derim ki siz siz olun evinizin aydınlatmasına çok önem verin . Bunu sadece estetik bir kaygıyla yapmayın.

yapi-dekorasyon-salon

Mesela hangi oda nasıl ne renkte aydınlatılmalı. Çocuklarınız, siz, eşiniz nasıl daha iyi bir evde yaşayabilirsiniz. Ruhsal sağlığınızı çok yakından ilgilendiren bir durumdur

  1. Ülkemizde boşanma sayısının ne kadar artığını biliyoruz. Belki de iyi bir aydınlatma sağlansaydı o gereksiz tartışmalar yaşanmazdı.

 

Bütün boşanmalar aydınlatmadan demiyorum ama yazımın başında da dediğim gibi günümüzün büyük bir bölümünü evimizde geçirdiğimizden dolayı evimize çok önem vermeliyiz diye düşünüyorum. DEKORASYONAYDINLATMA bunun başlarında gelir. Evi ev yapan içindekileridir. Edisonu bile kıskandıran sistemlerle sizde farklı bir hayat yaşamaya başlayabilirsiniz.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Bir önceki yazımız olan İtalyan Tasarım Avize Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1234

Check Also

2017 Lambader Modelleri

Your ads will be inserted here byEasy Plugin for AdSense.Please go to the plugin admin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12