1
123

Bauhaus Vantilatör Modelleri

11

Bauhaus Vantilatör Modelleri birbirinden şık modern ve bol çeşit ile bizlerin beğenisine sunulmuştur.Bu sıcak yaz günlerinde herkes serin bir ortamda bulunmak ister bu serin ortamı kimileri klima ile kimileri de vantilatörler sayesinde sağlar.Fakat klimaların birçok zararları olduğu için daha çok rağbet vantilatörler üzerine yoğunlaşmıştır.

Bauhaus Tavan Vantilatörleri sayesinde artık her ortam çok daha serin olacaktır.Bu tavan vantilatörleri aynı zaman da hem şık bir aksesuar görüntüsü veriyor hemde aydınlatma amaçlıda kullanılabiliyor.Seçim sizlere kalmış dilerseniz sade tavan vantilatörü alabilir,dilerseniz de aydınlatmalı yani avize görünümlü tavan vantilatörü de alabilirsiniz.Üstelik bu vantilatörlerin birçok renk ve desenini de Bauhaus’ta rahatlıkla bulabilirsiniz.Tek yapmanız gereken sizin zevkinize ve ev dekorasyonuna uygun olan modeli beğenmek olacaktır.Büyük yapı marketlerin başında gelen Bauhaus aynı zamanda almış olduğunuz bu ürünü çok küçük bir meblağ karşılığında montajını da garantili bir şekilde yapmaktadır.

Sizlerde bu sıcak yaz günlerinde evinizin veya iş yerinizin daha serin olmasını isterseniz ve Bauhaus’tan bir vantilatör almayı düşünürseniz ben sizler için en şık ve modern modellerden oluşan bir galeri hazırladım.Sizlerde bu galeriden faydalanarak modelleri daha yakından inceleyebilirsiniz.Şimdi dilerseniz modellere bir göz atalım.

modern vantilatör modelleri

13

ışıklı tavan vantilatör modelleri

meşe renkli vantilatör modelleri

2014 bauhaus tavan vantilatör modelleri

bauhaus desenli vantilatör modelleri

15
1234

Check Also

2017 Lambader Modelleri

11 Lambader modelleri, farklı markalara göre sıralanabilir. Dekor amaçlı da kullanılan lambader modelleri, kitap okumak …

One comment

  1. hunter tavan vantilatorleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

12