Mutfak Dekoru

 

Her ne kadar erkeklerin pek ilgi alanına girmese de, bayanların oldukça dikkat ettikleri mekânlar arasında mutfaklar yer alıyor. Mutfaklar için günümüzde 2016 konseptleri ile sizlere sunulan mutfak dekoru, birbirinden ilginç ve sade tasarımlar ile beğeni kazanmaya devam ediyor.

Akrilik kapaklar

şık Klasik mutfak modelleri

Mutfak dolapları elbette ki mutfakların bir numaralı eşya ya da mobilyası. Tabi ki bu dolaplarda kullanılan kapak malzemesi oldukça önemli olurken, temizlik, parlaklık ve şıklık açısından akrilik kapaklar bir adım önde olarak seçimler arasında yer alıyor.

Amerikan mutfak dekorasyonu

Bahsettiğimiz mutfak dolaplarının yanı sıra, Amerikan mutfak dolapları ve mutfak dekoru sizlerin ilginizi çekebilir. Salonlarınız ve mutfaklarınız arasında bir geçiş sağlayarak bu yansıtım ortaya çıkarılıyor. Elbette ki tercih etmek istediğiniz mutfak dolapları, avangarde tasarımlar olarak sizlere sunulurken, tamamen klasik bir model de tercih edebilirsiniz. Genel olarak bu tarzda beyaz ve kırık beyaz kullanılsa da, renk çeşitliliği oldukça geniş bir alana sahip olmasından dolayı farklı seçimler yapabilmenizde oldukça kolaydır.

2016 Klasik mutfak modelleri

Ahşap işlemeli dekor

Eğer ki tamamen klasik bir görünüm elde etmek istiyorsanız, varaklı ayaklara sahip olan mutfak dolapları sizlere yardımcı olacaktır. Yine kullanılan masa eskitme bir model olduğunda, ayaklarında ve kenarlarında bulunan ahşap işlemelerde klasik tarzın kendini göstermesinde yardımcı olacaktır. Tabi ki klasik modeller için stor perdelerin modern tasarımları uygun olmazken, perde seçimi de daha çok eskitme storlu ürünlerden yapılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Beyaz Mutfak Dolapları Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Check Also

Dekorasyonda Mutfak Düzeni

Mutfak oturma alanı, sigara içme alanı ve yemek pişirme, yemek yeme alanları olmak üzere değişik …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*